La_Marketing
Social Media mamy w małym

Masz profil firmy, ale nie widzisz efektów?

Pozwól nam się tym zająć...

Social Media to wyjątkowo efektywny kanał komunikacji z Twoimi klientami. Odpowiednio przygotowana strategia pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności marki, a promowane posty posiadają potencjał, który warto wykorzystać w pełni. Pomożemy Tobie zbudować kanały komunikacji w social media dzięki:

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

Płatne kampanie Społecznościowe

Zaplanujemy i wprowadzimy w życie kampanie zasięgowe, efektywnościowe i generujące zaangażowanie.

Budowanie społeczności twojej marki

Zadbamy o aktywność fanów na Twoich Social Mediach. Pozyskamy realnych I oddanych użytkowników, którzy będą chętnie mówić o twojej Marce.

POPRAWA WYNIKÓW W WYSZUKIWARKACH

Otymalizacja treści dla wyszukiwarek internetowych to bardzo efektywny sposób na zwiększenie ruchu na Twojej stronie.

Monitoring social mediów

Nasz narzędzie pozwoli na analizę wraz z szczegółowym raportem twoich Social mediów.

Budowanie relacji ze swoimi klientami.

Jeśli oferujesz dobry produkt i świetną obsługę klienta, to, dodając do tego odpowiedni kontakt, zbudujesz trwałe związki ze swoimi klientami.

Treść Graficzna

Przygotowana w atrakcyjny sposób zapewnia większą interakcję z użytkownikami.

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

Zajmiemy się profesjonalną obsługą firmowych kont w mediach społecznościowych, dbając o regularne publikacje, prowadząc moderację, a także monitoring.
Facebook

Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną strategię komunikacji, która będzie odpowiadała charakterowi Twojej marki, a także potrzebom klientów. Stworzymy plan postów, napiszemy teksty, a nasi graficy opracują estetyczne materiały.

Instagram

Instagram to doskonała platforma, aby zaprezentować swoją markę z wizualnej strony. Przygotujemy dla Ciebie plan postów, opracujemy grafiki, wdrożymy kampanie płatne obliczone na zdobywanie nowych fanów lub klientów.

Twitter

Przygotujemy dla Twojego biznesu strategię komunikacji na Twitterze, która będzie uwzględniała specyfikę tego medium, Twoje oczekiwania, a także oczekiwania użytkowników. Stworzymy posty, zadbamy o ich emisję, moderację dyskusji i monitoring zdarzeń powiązanych z Twoją marką lub branżą.

LinkedIn

LinkedIn to doskonałe narzędzie do reklamowania Twojej firmy przyszłym pracownikom i klientom. Opracujemy dla Twojego biznesu strategię tworzenia i zamieszczania postów, tak aby zbudować pożądany wizerunek.

Wejdź w interakcję ze swoimi klientami

Według przeprowadzonych badań 19 milionów osób jest aktywnymi użytkownikami mediów społecznościowych. To ogromna grupa docelowa, która generuje duży potencjał na rozwój Twojej marki. To również świetne miejsce, aby wejść w interakcję z Twoimi klientami i prowadzenie z nimi dialogu.

Użytkownicy Facebooka

Użytkownicy Instagrama

Zostaw swój numer telefonu, specjalista ds. social media skontaktuje się z tobą